Działanie na elastycznym serwerze internetowym

Usługi internetowe Internet Information Services (IIS) 8.5 w systemie Windows Server 2012 R2 dostarczają bezpieczną, łatwą w zarządzaniu, podzieloną na moduły i rozszerzalną platformę do niezawodnego przechowywania stron, serwisów i aplikacji internetowych. IIS dają Ci możliwość wyboru i kontrolę, bez szkody dla niezawodności i bezpieczeństwa. Dostosuj IIS 8.5 do swoich potrzeb i dodawaj nowe funkcje, takie jak routing żądań aplikacji i bilansowanie obciążeń, dzięki bezpłatnym rozszerzeniom IIS. Maksymalizuj bezpieczeństwo stron przez ograniczenie użycia serwera i automatyczne izolowanie aplikacji. Ponadto możesz używać aplikacji ASP.NET i PHP na jednym serwerze. Wszystko to daje Ci IIS. Zobacz w witrynie IIS.NET, jak rozpocząć pracę.

IIS 8.5 Web Server Hero

Dlaczego pokochasz IIS 8.5

A

Łatwe w dostępie. Darmowe w użyciu

Zdobądź wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić i przechowywać aplikacje internetowe, korzystając z serwera IIS, przy użyciu Instalatora platformy Microsoft Web. Prosty, intuicyjny instalator uruchomi na Twoim komputerze maszynę do programowania lub przechowywanie stron internetowych. Instalator zawiera najnowszą wersję IIS oraz dodatki do niej. Ponadto dostaniesz najnowsze składniki platformy Microsoft Web, w tym szkielety aplikacji, bazy danych i narzędzia programistyczne. A wszystko to za darmo! Pobierz teraz.

ASP.NET i PHP

Rozwiązanie dla każdego

Od ASP.NET po PHP — IIS stanowi potężny i elastyczny serwer internetowy dla najpopularniejszych aplikacji internetowych na świecie, takich jak Umbraco, WordPress i Drupal. Przechowywanie aplikacji ASP.NET staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej zaawansowane dzięki głębokiej integracji procesów żądań, konfiguracji systemu i konsoli zarządzającej. Dowiedz się więcej o użyciu PHP w systemie Windows.

Skalowanie IIS 8.5

Większa wydajność, większa oszczędność

IIS 8.5 oferuje nowe funkcje przeznaczone do dużych środowisk przechowywania. Funkcje Dynamic Site Activation i Idle Worker-Process Page-Out zmniejszają wykorzystanie zasobów, co z kolei pozwala na zwiększenie gęstości strony i zmniejszenie łącznego kosztu posiadania. Ponadto nowe, ulepszone opcje logowania umożliwiają skuteczniejsze zbieranie danych i rozwiązywanie problemów. Dowiedz się więcej o nowych funkcjach w IIS 8.5.

Podział na moduły w IIS 8.5

Korzystaj tylko z tego, czego potrzebujesz

IIS zostało stworzone z myślą o podziale na moduły, przy użyciu bogatych interfejsów API. Dzięki temu możesz łatwo dodawać, usuwać, a nawet zastępować wbudowane składniki IIS różnymi modułami stworzonymi dla użytkowników. Korzystaj tylko z tego, czego potrzebujesz. Dostosuj i dodawaj nowe funkcje, takie jak routing żądań aplikacji i bilansowanie obciążeń, dzięki bezpłatnym rozszerzeniom IIS.

Wysoka wydajność IIS 8.5

Wydajność

Przyspiesz swoją stronę internetową dzięki wbudowanemu mechanizmowi dynamicznego cachingu i ulepszonej kompresji. IIS zapewnia najszybsze działanie zarówno statycznych, jak i dynamicznych elementów strony. Korzysta przy tym z kompresji HTTP i głębszej integracji z obsługą żądań z jądra systemu Windows do stron internetowych korzystających z protokołu SSL. Stwórz skalowalną infrastrukturę sieciową z wbudowanym mechanizmem rozkładu obciążenia opartym na protokole HTTP oraz z inteligentną obsługą żądań i routingiem.

Zabezpieczenia IIS 8.5

Zabezpieczenia

IIS maksymalnie zwiększa bezpieczeństwo serwera sieciowego dzięki minimalnej wykrywalności serwera i automatycznej izolacji aplikacji. IIS izoluje aplikacje w trybie piaskownicy przez ograniczenie żądań procesora CPU, co zmniejsza prawdopodobieństwo uruchomienia niekontrolowanych aplikacji. Dodatkowo IIS zwiększa bezpieczeństwo za sprawą większej izolacji aplikacji przez nadanie procesom roboczym unikalnych identyfikatorów i domyślną konfigurację ochronną.

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w jednym pliku instalacyjnym.