Esnek Bir Web Sunucusu Tarafından Desteklenir

Windows Server 2012 R2'deki Internet Information Services (IIS) 8.5, Web sitelerinin, hizmetlerin ve uygulamaların güvenli biçimde barındırılması için güvenilir, yönetimi kolay, modüler ve genişletilebilir bir platform sunmaktadır. IIS ile güvenlik ya da güvenilirlikten ödün vermeden seçim ve kontrol sahibi olabilirsiniz. Ücretsiz IIS genişletmeleri ile uygulama isteği yönlendirmesi ve yük dengeleme gibi özellikleri ekleyin ve özelleştirin. Daha az alan kaplayan sunucu ve otomatik uygulama yalıtımı sayesinde, web güvenliğini maksimuma çıkarın. Aynı sunucu üzerinde hem ASP.NET hem de PHP web uygulamalarını kolayca dağıtın ve çalıştırın. Hepsini IIS ile elde edebilirsiniz. IIS.NET web sitesinde nasıl kullanmaya başlayacağınızı öğrenin.

IIS 8.5 Web Server Başlığı

IIS 8.5'i neden seveceksiniz?

Y

Edinmesi kolay. Kullanımı ücretsiz

IIS ile Microsoft Web Platform Installer'ı kullanarak web uygulamalarını çalıştırmaya ve barındırmaya başlamak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi edinin. Bu basit, kolaylaştırılmış yükleyici, geliştirme ya da barındırma makinenizi kullanıma hazır hale getirecek. Yükleyici IIS'nin en yeni sürümünü ve genişletmelerini içermektedir. Buna ek olarak; çerçeveler, veritabanı ve geliştirme araçları dahil olmak üzere Microsoft Web Platform'un en yeni bileşenlerini elde edeceksiniz. En güzel tarafıysa, tamamen ücretsiz olması! Hemen karşıdan yükleyin.

ASP.NET ve PHP

Hepsini bir arada kullanamaz mıyız?

ASP.NET'ten PHP'ye kadar IIS; Umbraco, WordPress ve Drupal gibi dünyanın en popüler Web uygulamaları için güçlü ve esnek bir Web sunucusu sağlıyor. ASP.NET barındırma, talep işleme kanalı, yapılandırma sistemi ve yönetim konsolu içerisindeki doğrudan entegrasyonuyla daha da basit ve güçlü. Windows'da PHP hakkında daha fazlasını öğrenin.

IIS 8.5 ölçeklendirme

Paranızın karşılığını fazlasıyla alın

IIS 8.5, büyük ölçekli barındırma çevreleri için birçok yeni özellik sunar. Dynamic Site Activation ve Idle Worker-Process Page-Out kaynak kullanımını azaltarak site yoğunluğunu artırmanızı ve Toplam Sahiplik Maliyetini (TCO) azaltmanızı sağlar. Ayrıca, yeni ve geliştirilmiş günlük tutma seçenekleri daha iyi veri toplama ve sorun giderme imkanı sunar. IIS 8.5'teki yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi alın.

IIS 8.5 ile Modüler Mimari

Yalnızca gerek duyduklarınızı kullanın

IIS, zengin genişletme API'lerinin yanı sıra tamamen modüler bir mimari ile oluşturulmuştur. Bu, özel modüllü yerleşik IIS bileşenlerini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kolayca eklemenize, kaldırmanıza ve hatta değiştirmenize olanak sağlar. Yalnızca gerek duyduklarınızı kullanın. Ücretsiz IIS genişletmeleri ile Uygulama İsteği Yönlendirmesi ve URL Yeniden Yazma gibi özellikleri özelleştirin ve yeni özellikler ekleyin.

IIS 8.5 Yüksek Performans

Performans

Yerleşik dinamik önbelleğe alma ve geliştirilmiş sıkıştırma ile Web sitenizi hızlandırın. IIS, güçlü HTTP sıkıştırma ve SSL Web siteleri için Windows çekirdeğinden istek hizmeti özelliğiyle tümleştirme kullanarak statik ve dinamik Web içeriği için en hızlı performansı sağlar. HTTP tabanlı yük dengeleme ve akıllı istek işleme ve yönlendirme ile ölçeklendirilebilir bir Web altyapısı kullanın.

IIS 8.5 güvenlik

Güvenlik

IIS, en az Web sunucusu kaplama alanı ve otomatik uygulama yalıtımı ile Web sunucusu güvenliğinizi en üst düzeye çıkarır. IIS, bir uygulamanın art arda çalışması olasılığını azaltan CPU kısıtlama özelliğini kullanarak performans korumalı alan sunar. Ayrıca, IIS çalışan işlemlere tamamen benzersiz bir kimlik ve varsayılan olarak korumalı alan yapılandırması vererek güvenlik risklerini azaltan daha iyi uygulama yalıtımı sunar.

Başlamak için ihtiyaç duyduğunuz her şey, yükleyiciyle birlikte ÜCRETSİZ.