Microsoft Designer Tools: Expression Web

Profesyonel bir kod düzenleyici, zengin tasarım yüzeyi, görsel ve CSS diyagnostik araçları, tarayıcılarda hata ayıklama özellikleri ve geniş web standartları desteğiyle Expression Web, modern standart tabanlı web siteleri oluşturmayı hızlı ve kolay bir hale getirir. Daha fazla bilgi için Expression Web 4 web sitesini ziyaret edin.

Expression Web Hero

Expression Web'i neden seveceksiniz

Expression Web Standards Support

Standartlar konusunda hırslı

Günümüz modern Web standartları için dahili destek, sitelerinizin erişilebilirlik ve tarayıcılar arası uyumluluk için optimize edilmesini kolaylaştırır. Tarayıcılarda daha iyi çalışan, uygulama ve bakımı kolaylaştıran CSS tabanlı, XHTML 1.0 Transitional uyumlu web siteleri oluşturun. Bölüm 508 ve W3C İçerik Erişilebilirlik Talimatlarına (WCAG) göre uyumluluk ve erişilebilirlik raporlamayla sitenizi onaylayın.

Expression Web ASP.NET and PHP Visual Programming

Görsel Programlama

Görsel Çalışın. Tasarım sürecine odaklanın ve CSS stil oluşturmayı Expression Web'e bırakın ve böylelikle sitenizdeki tekrarlı çalışmaları ortadan kaldırın. CSS stillerini, ASP.NET kontrollerini sürükleyin ve bırakın ve veri kaynaklarını tasarım yüzeyindeki kontrollere görsel olarak bağlamak için kodlamaya gerek olmadan ASP.NET'in gücüne erişen bir sürükleme ve bırakma arabirimini kullanın.

Expression Web SuperPreview

SuperPreview

SuperPreview ile sayfalarınızdaki hataları geliştirme için kullandığınız makinede birden fazla tarayıcıda ayıklayın. SuperPreview, IE6 - 8 ve Firefox dahil sayfalarınızın farklı tarayıcılarda nasıl görüneceğinizi göstermenize ve anlamanıza yardımcı olan görsel bir hata ayıklama aracıdır.

Expression Web Sophisticated Design Surface

Karmaşık Tasarım Yüzeyi

Gelişmiş tasarım yüzeyi ve konumlandırma, boyutlandırma, marjlar ve dolgulamanın doğrudan yönetilebilmesi ile zarif ve modern CSS yerleşimleri oluşturun. Expression Web'in gelişmiş CSS işleme motoru ile tasarım kararlarını anında alabilir ve sayfanın tarayıcıyla işlenmiş, aslına uygun son sunumunu görebilirsiniz.

Expression Web Design Surface

Vektör ve Bitmap'ler

Expression Design'daki güçlü çizim araçları, vektör çalışmaları ve bitmap görüntüleri Expression Web'e kısmen veya bütün olarak aktarabileceğiniz karma kompozisyonlara entegre etmenizi sağlar.

Expression Rich Media

Ortamı Entegre Edin

Güçlü sürükle ve bırak araçlarıyla zengin ortamı yönetin. Sektör standardı XML verileriyle çalışın ve verilerinizin tasarımınızda nasıl görüneceğini görün. Tasarımcılar, seçtikleri gibi XML verilerini temsil etme esnekliğini kazanırlar. Silverlight, Windows Media ve Adobe Flash içerikleri ekleyin. Tüm gerekli dosyaları ve etiketleri ekleyen basit ekleme komutlarıyla zengin ortamları sitelerinize entegre edin.

Expression Web Importer

EVET, Photoshop

Adobe Photoshop gibi sektör standardı tasarım araçlarında oluşturulan çalışmaları ve tasarımları dahil edin. Expression Web, aktarımı nasıl katmanlandırdığınız konusunda size tam kontrol sağlar. Expression Web, ayarları ezberleyecek ve gözden geçirilmiş çalışmaları aynı şekilde aktarmanızı sağlayacaktır.

Expression Web PHP Tools Support

EVET, PHP

PHP sayfalarını doğrudan Expression Web 2'de açın ve düzenleyin ve kod renklendirme, parçacıklar ve IntelliSense™ dahil PHP'de tam standart tabanlı tasarım araçlarını uygulayın. Ayrıca herhangi başka bir sunucu bağımlılığı olmadan PHP sayfalarını test etmenizi sağlayan bir PHP geliştirme sunucusu gibi verimlilik özellikleri bulunmaktadır.

Expression Web Built-in ASP.NET and PHP Web Server

Web Server

Ayrı bir web sunucusu kurmaya gerek olmadan ASP.NET ve PHP sayfalarının önizlemesini yerel olarak gerçekleştirin. Expression Web Geliştirme Sunucusuyla sayfanın verilerine tam referansla tasarım kararları alabilirsiniz. Tercih ettiğiniz web tarayıcısında sayfalarınızı kolaylıkla görüntüleyin.

Expression Free Trial

Ücretsiz Deneme

Expression Web'in tam özellikli, 60 günlük deneme sürümünü yükleyebilirsiniz. Expression Web deneme sürümünü yüklemek için Expression Web web sitesini ziyaret edin.

Başlamak için ihtiyaç duyduğunuz her şey, yükleyiciyle birlikte ÜCRETSİZ.