Microsoft Developer Tools: Visual Studio

Visual Studio, web geliştiricilerinin standart tabanlı web uygulamaları ve hizmetleri oluşturmasına yardımcı olmak için kapsamlı bir geliştirme ortamı sunmaktadır. Kullanıcıların web çözümlerini hızlı bir şekilde geliştirmesine, test etmesine ve uygulamasına olanak vererek verimliliği geliştirir. Visual Studio web sitesinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Visual Studio, web geliştiricilerini hedefleyen ücretsiz bir sürüm sağlamaktadır. Visual Web Developer Express ile ASP.NET, Javascript ve Web standartlarıyla çalışmak için tam özellikli bir web geliştirme ortamı elde edersiniz. Hepsinden önemlisi Microsoft Web Platformunun bir parçası olarak ücretsizdir. Hemen karşıdan yükleyin.

Visual Framework Hero

Neden daha hızlı ve daha akıllı bir şekilde çalışacaksınız

A

Edinmesi kolay. Kullanımı ücretsiz

Microsoft Web Platform Installer'ı kullanarak Visual Studio'nun ücretsiz sürümüyle standartları destekleyen web uygulamalarını oluşturmaya başlamak için gereken her şeyi temin edin. Visual Web Developer 2010 Express, web standartları, Javascript ve ASP.NET ile çalışmak için tam özellikli bir web geliştirme düzenleyicisidir. Bu basit, kolaylaştırılmış yükleyici, geliştirme makinenizi kullanıma hazır hale getirecek. Buna ek olarak; çerçeveler, web sunucusu ve veritabanı dahil olmak üzere Microsoft Web Platform'un en yeni bileşenlerini elde edeceksiniz. Hemen karşıdan yükleyin.

Visual Studio Standards Support

Standartları Destekler

Standart tabanlı web sitelerini kolaylıkla oluşturun ve web sitelerinizin birçok tarayıcı ve aygıttan erişilebilir olmasını sağlayarak kitlenizi genişletin. Visual Studio’nun XHTML ve CSS özelliklerine hızlı erişim için kapsamlı araçlarını kullanarak XHTML ve CSS ile kolaylıkla çalışın. Standartlarla uyumlu olmak için ASP.NET 4 kullanarak temiz HTML biçimlendirme ve CSS yerleşimleri oluşturun. Web sitenizin XHTML veya WCAG uyumlu olmasını sağlamak için dahili araçları kullanın.

Visual Studio Javascript Support

Ön Planda ve Merkezde Javascript

Diğer Intellisense destekleriyle birlikte vurgulanan ve formatlanan sözdizimi gibi özellikler, JavaScript ile daha iyi çalışmanıza yardımcı olur. Javascript için gelişmiş hata ayıklama ve geçiş desteğinden faydalanın ve Javascript'te bir sunucu tarafı programlama dili gibi hata ayıklama uygulayın. Ayrıca, Visual Studio kod otomatik tamamlama gibi özelliklerle jQuery gibi 3. kişi Javascript çerçevelerini tam olarak desteklemektedir.

Visual Studio Intellisense

Her Yerde IntelliSense

C# ve VB gibi sunucu tarafı programlama dillerinden biçimlendirme, stil sayfaları ve Javascript kitaplıklarına kadar her şey için Intellisense ile verimliliğinizi artırın. Sözdizim vurgulama ve otomatik tamamlama gibi özellikler, kodunuzu daha iyi düzenlemenizi ve daha hızlı çalışmanızı sağlar. Yöntem özeti ve parametre açıklamaları, bağlam değiştirmeden bilgiye dayanan kararlar vermenizi sağlar.

Visual Studio Design Surface

Zengin Tasarım Yüzeyi

Çoklu monitör desteğiyle verimliliği artırın. Biçimlendirmeyle kaynak görünümünde çalışın, görüntülenen yerleşimi görmek için tasarım görünümünü kullanın veya her ikisiyle de çalışmak için ikili görünümü kullanın. Dosyaları karşılaştırmak için birden fazla yatay veya dikey sekme grubu oluşturabilme özelliğinden faydalanın.

Visual Studio Design Surface

Yöneticiniz

Kapsamlı geliştirme ortamımızı kullanarak tüm uygulamanızı yönetin. Çözüm Gezginini kullanarak web sayfaları, sınıflar ve istemci kitaplıklarıyla birlikte çalışın. Stil sayfalarını oluşturmak ve düzenlemek için CSS yönetim araçlarını kullanın. Sunucu Gezginini kullanarak sunucular ve veritabanlarına bağlanın. Ayrıca ortamdan hiç ayrılmadan web hizmetleri veya zengin internet uygulamalarını dahil edebilir ve web sunucularında uygulayabilirsiniz.

Visual Studio Debugger

Hataları Ortadan Kaldırın

Zengin hata ayıklama işlevlerinden faydalanın. Dahili geliştirme sunucusunu kullanarak web uygulamalarını test edin. C# veya VB'de yazılmış sunucu tarafı kodu, Javascript'te yazılmış istemci tarafı kodu veya hatta SQL kullanarak yazılmış depolanan prosedürlerde hata ayıklama gerçekleştirin. Süreçlere eklemeler yapın, kesme noktaları yerleştirin, kodlar arasında geçiş yapın, değişkenleri ve çağrı yığınlarını denetleyin ve çok daha fazlasını gerçekleştirin. İstediğiniz tarayıcıda web uygulamasında hata ayıklama gerçekleştirerek tarayıcıların uyumluluğunu doğrulayın.

Visual Studio Multiple Versions

Ücretsiz!

Visual Studio'dan faydalanmaya hemen başlayın. Microsoft Visual Web Developer 2010 Express sayesinde web siteleri, uygulamalar ve hizmetleri oluşturmaya başlamak için gereken tüm araçları ücretsiz olarak alacaksınız! Visual Web Developer, Microsoft Web Platformunun bir parçasıdır. Ne bekliyorsunuz?

Başlamak için ihtiyaç duyduğunuz her şey, yükleyiciyle birlikte ÜCRETSİZ.