Cloud by měl smazat omezení, nikoliv je vytvářet. Díky cloudovému řešení vytvořenému na míru vašemu podnikání toho zvládnete více, rychleji a získáte dostatek času na důležitější úkoly.

Cloud přináší úžasné výhody: vyšší efektivita umožňující IT zaměřit se na strategické podnikové iniciativy, jediná flexibilní platforma, která vám umožní připravit se na budoucnost, a centralizované řízení IT i v situaci, kdy roste objem přístupů uživatelů.

Víte, na čem jste: „V cloudu zvládnete vše stokrát rychleji, lépe a levněji.“ Cloud přináší úžasné výhody: vyšší efektivita umožňující IT zaměřit se na strategické podnikové iniciativy, jediná flexibilní platforma, která vám umožní připravit se na budoucnost, a centralizované řízení IT i v situaci, kdy roste objem přístupů uživatelů.


Ne všichni dodavatelé cloudu jsou ale stejní. Při podnikání s využitím cloudu můžete zvážit využití jednoho ze tří typů dodavatelů.

Veřejný cloud
Veřejný cloud

Čistě cloudoví partneři jsou příslibem levných služeb a rychlých inovací vybudovaných v rámci veřejného cloudu. Nemusí však řešit zastarávání softwaru nebo infrastruktury. Oni sice nemusejí mít obavy ohledně zastarávání, vy však ano. Pokud jste jako většina firem, máte mnoho důvodů, proč by veřejný cloud měl zůstat pouze součástí většího hybridního řešení cloudu. Pokud neplánujete přechod celé firmy na cloud hned příští týden, budete potřebovat integrovanou platformu, která spojí vaše nové prostředky veřejného cloudu s prostředky privátního cloudu a zajistí snadnější správu obou typů. Dodavatelé, kteří poskytují pouze veřejný cloud, nemají žádné zkušenosti s podporou vašich místních prostředků.

Další informace
Místní řešení
Místní řešení

Existují zastaralí dodavatelé, kteří se upnuli na místní řešení a softwarová datová centra do té míry, že jim nyní činí sestavení hybridního cloudového řešení nesmírné potíže. Společnost, která odolávala cloudu, nemůže nějakým zázrakem ve spěchu vytvořit solidní nabídku a zakrýt svůj nedostatek zkušeností matoucími výrazy a nekonkrétními prohlášeními. Bez zkušeností s provozem vlastních rozsáhlých řešení cloudu budí takoví dodavatelé pouze zdání, že představují bezpečnou volbu. Nedokáží poskytnout integrované hybridní řešení, které by nabídlo efektivitu a flexibilitu slibovanou cloudem. Opravdu chcete při plánování cloudového řešení vsadit na společnost, která si není jista ani svým pojetím cloudu?

Další informace
Hybridní cloud

          Hybridní cloud

Ideální model spojuje flexibilitu přechodu na cloud podle vlastního tempa při zachování místní infrastruktury. Společnost Microsoft má zkušenosti s veřejným cloudem a také disponuje rozsáhlými znalostmi původní infrastruktury. Díky tomu vám dokáže poskytnout ideální řešení cloudu. Dokážeme se přizpůsobit vašemu plánu cloudového řešení a splnit požadavky vaší firmy na kompatibilitu, zabezpečení a vysokou dostupnost. Náš hybridní cloud vám umožní rozšířit stávající schopnosti vašeho týmu IT – od provozu místních datových center po systém Windows Azure. Víme, že mezi prvními věcmi, které budete chtít přesunout do cloudu, bude pravděpodobně zátěž představovaná službami SharePoint a Exchange, jež jsou pro vaše podnikání nesmírně důležité. Tak či tak potřebujete partnera, který dokáže provozovat vaše původní prostředky a také nové cloudové prostředky na podnikové úrovni a při zachování podnikových standardů. Žádný jiný dodavatel nerozumí produktům společnosti Microsoft lépe a nedokáže zajistit lepší podporu než my.

Další informace

Další materiály