Gratuit
Windows vorbește limba dvs.
Gratuit
Prezentare generală Cerințe de sistem Conexe

Descriere

Vždy aktuálna a neustále sa zdokonaľujúca jazyková úroveň Windowsu! Windows teraz doručuje bezplatné jazykové aktualizácie cez Microsoft Store. To znamená, že môžeme neustále zdokonaľovať vašu miestnu jazykovú verziu a automaticky tieto aktualizácie odosielať do vášho zariadenia. Nainštalujte si aplikáciu Balík pre lokálne prostredie, aby texty vo Windowse boli vo vašom jazyku vždy aktuálne. Chcete sa podieľať na vylepšovaní textov vo Windovse vo svojom miestnom jazyku? Návrhy na vylepšenie môžete jednoducho odosielať prostredníctvom aplikácie Centrum pripomienok, ktorá je súčasťou Windowsu. Do vyhľadávacieho poľa Cortany stačí napísať Centrum pripomienok alebo stačí stlačiť a podržať kláves s logom Windowsu + F. Poznámka: Môžu sa nainštalovať aj ďalšie funkcie na podporu jazyka, napríklad pravopisné slovníky a možnosti pre reč. Požiadavky na veľkosť úložiska sa môžu líšiť podľa nainštalovaných aplikácií.

Capturi de ecran

Informații suplimentare

Publicat de

Microsoft Corporation

Data lansării

19.11.2017

Dimensiune aproximativă

44,5 MB

Evaluare după vârstă

Neevaluat

Categorie

Personalizare

Această aplicație poate

Aplicațiile care au această funcție pot furniza traduceri ce pot fi utilizate de către componente ale experienței Windows.
localExperienceCumulativeInternal

Instalare

Obțineți această aplicație în timp ce sunteți conectat la contul Microsoft și instalați-o pe dispozitivele dvs. Windows 10.

Acest produs trebuie instalat pe hard diskul intern.

Limbă acceptată

Slovenčina (Slovensko)

Termeni suplimentari

Termenii tranzacției

Raportați acest produs

Conectare pentru a raporta această aplicație la Microsoft