Gratuit
Windows vorbește limba dvs.
Gratuit
Prezentare generală Cerințe de sistem Conexe

Descriere

Vždy aktuální a neustále se zdokonalující jazyková úroveň ve Windows! Systém Windows teď doručuje bezplatné jazykové aktualizace přes Microsoft Store. To znamená, že můžeme neustále zdokonalovat vaši místní jazykovou verzi a automaticky tyto aktualizace posílat na vaše zařízení. Nainstalujte si aplikaci Sada pro místní prostředí, aby texty ve Windows ve vašem jazyce byly vždy aktuální. Chcete se podílet na vylepšování textů ve Windows ve svém místním jazyce? Návrhy na vylepšení textu můžete snadno odesílat prostřednictvím aplikace Centrum Feedback, která je součástí Windows. Stačí napsat Centrum Feedback do vyhledávacího pole Cortany nebo stisknout a podržet klávesu Windows+F. Poznámka: Můžou se nainstalovat i další funkce pro podporu jazyka, jako jsou pravopisné slovníky a možnosti pro řeč. Požadavky na úložiště se můžou lišit podle nainstalovaných funkcí.

Capturi de ecran

Informații suplimentare

Publicat de

Microsoft Corporation

Data lansării

17.11.2017

Dimensiune aproximativă

81,91 MB

Evaluare după vârstă

Neevaluat

Categorie

Personalizare

Această aplicație poate

Aplicațiile care au această funcție pot furniza traduceri ce pot fi utilizate de către componente ale experienței Windows.
localExperienceCumulativeInternal

Instalare

Obțineți această aplicație în timp ce sunteți conectat la contul Microsoft și instalați-o pe dispozitivele dvs. Windows 10.

Acest produs trebuie instalat pe hard diskul intern.

Limbă acceptată

Čeština (Česká Republika)

Termeni suplimentari

Termenii tranzacției

Raportați acest produs

Conectare pentru a raporta această aplicație la Microsoft