Продукт Хто у горах? сейчас недоступен.
Обзор Требования к системе

Описание

Хто у горах? - додаток для раннього розвитку наймолодших українських користувачів. Захоплююча мандрівка в гори, де дід Іван та його улюблені тварини крок за кроком допомагають діткам пізнавати світ. Під час подорожі вивчаємо тварин, їх назви та голоси; засвоюємо елементи лічби; дізнаємося, що смакує різним звірятам; вчимося логічно відповідати на запитання. У СКЛАДІ ПРОГРАМИ: ● пізнавальна історія “Хто у горах?”; ● гра “Тваринки з третинки”; ● гра “Лічилка”; ● гра “Хто що їсть?”. ОСОБЛИВОСТІ: ● максимально простий функціонал, адаптований для вікової категорії 1-3 рочки; ● оригінальні ілюстрації та веселі анімації, всі персонажі рухомі та озвучені; ● Карпатська історія у формі діалогу між мамою та дитиною; ● озвучення гри справжніми дитячими голосами; ● функція “батьківського контролю” - обмеження ігрового часу, по закінченні якого всі герої засинають; ● можливість завантажити та роздрукувати різноманітні творчі матеріали з персонажами гри: http://nravokids.com/nravky Познайомте своїх діток з гірськими мешканцями! Навчайтесь граючись! ПРО НАС Nravo Kids - це спільний проект компанії Nravo (міжнародний розробник мобільних ігор) та активних українських мам, що відчувають брак якісних навчальних програм для раннього розвитку своїх дітей. LIKE US: https://www.facebook.com/nravokids.community VISIT US: http://nravokids.com WATCH US: https://www.youtube.com/user/NravoKids

Снимки экрана

Новое в этой версии

Дякуємо за Ваші відгуки та зауваження! Саме Ваша підтримка надихає нас на створення нових проектів та вдосконалення вже існуючих. Тож зустрічайте оновлення нашого додатку! 1. Додано нову гру “Лічилка” - вчимося рахувати до 10; 2. Додано нову гру “Хто що їсть?” - годуємо тваринок різними смаколиками; 3. Вдосконалено існуючий функціонал: ● Нова версія звукової доріжки для історії “Хто у горах?” - якісніша та гучніша; ● Можливість вимкнути голосовий супровід у всіх міні-іграх; ● Підтримка технології “мультитач” (можливість продовжувати гру навіть, якщо маленькі пальчики випадково натискають не те, що потрібно); ● Можливість “захистити” кнопку виходу в меню подвійним натисканням (корисна опція для найменших, які частенько випадково клацають на кнопку “Додому”).

Дополнительные сведения

Издатель:

Nravo Kids

Авторские права

Nravo Kids LLC

Разработчик:

Nravo Kids

Дата выпуска

05.01.2016

Приблизительный размер

31,22 МБ

Возрастной рейтинг

Для всех возрастов

Категория

Семья и дети

Установка

Скачайте это приложение, не выходя из учетной записи Майкрософт, и установите его максимум на десяти устройствах с Windows 10.

Поддерживаемые языки

Українська (Україна)Сообщить об этом продукте

Войти для отправки жалобы на эту игру в Майкрософт