Продукт Digiturk Play Yurtdışı сейчас недоступен.
Обзор Требования к системе Связанные продукты

Описание

Yurtdışındasınız maç, en sevdiğiniz Tv kanalını veya kaçırdığınız bir diziyi izlemek istiyorsunuz. Çözümünüz DigiturkPlay Yurtdışı uygulaması! Evde, işte, okulda, parkta.. Amerika’da, Avrupa’da, Asya’da Afrika’da.. Digiturk Play Yurtdışı Windows uygulamalasıyla dünyanın her yerinde, sen neredeysen orada.. 80’e yakın canlı TV kanalı, canlı maçlar, Tekrar İzle ile Tv kanallarında en çok seyredilen dizilerin kaçırdığınız bölümleri, Türk filmleri..* Üstelik Spor Toto Süper Lig ve Beko Basketbol Ligi yurtdışında, telefon ve tabletlerde, sadece Digiturk Play uygulamasında. Üstelik Digiturk Play paketinize herhangi bir fark ödemeden.. Şimdi DigiturkPlay üyesiyseniz, DigiturkPlay Windows 8.1 uygulamasını yükleyerek paketinizde bulunan kanalları hemen izlemeye başlayabilirsiniz . Henüz üye değilseniz, DigiturkPlay’e üye olmak çok kolay! http://www.digiturkplay.com adresini ziyaret edin. Digiturk Play iyi seyirler diler! * Bazı Tv kanallarının yayını veya Tv kanallarında yayınlanan bazı programlar, içerik anlaşmaları gereği yayın erişimine kapatılabilir.

Снимки экрана

Дополнительные сведения

Издатель:

KREA ICERIK HIZMETLERI VE PRODUKSIYON A S

Авторские права

© 2015 DIGITURK Her hakkı saklıdır

Дата выпуска

27.03.2015

Приблизительный размер

12,52 МБ

Возрастной рейтинг

Для всех возрастов

Категория

Развлечения

Это приложение может

Использование сведений о расположении
Microsoft.storeFilter.core.notSupported_8wekyb3d8bbwe
Доступ к интернет-подключению
Доступ к интернет-подключению и работа с правами сервера
Доступ к домашней и рабочей сетям

Установка

Скачайте это приложение, не выходя из учетной записи Майкрософт, и установите его максимум на десяти устройствах с Windows 10.

Специальные возможности

По данным разработчика, этот продукт соответствует требованиям к специальным возможностям, поэтому им могут с легкостью пользоваться все люди.

Поддерживаемые языки

Türkçe (Türkiye)Сообщить об этом продукте

Войти для отправки жалобы на это приложение в Майкрософт