Poiščite partnerja

Z izbiro pravega partnerja boste povečali učinkovitost in pospešili rast poslovanja

Poiščite partnerja za rešitve Microsoft Dynamics

Programske rešitve Microsoft Dynamics so na voljo preko globalne mreže Microsoftovih partnerjev, ki lokalno zagotavljajo prilagojene storitve - od načrtovanja, vpeljave in prilagoditev do sprotne podpore in izobraževanja. To pomeni, da lokalni strokovnjaki strankam zagotavljajo storitve na globalni ravni, pri čemer je lokalna podpora na voljo tudi, ko se spremenijo poslovne razmere. Poleg tega več sto certificiranih partnerjev razvija aplikacije po meri, ki se integrirajo z našimi izdelki ter zagotavljajo podporo za posamezne panožne zahteve. Za pridobitev certifikatov morajo partnerji dokazati svojo strokovnost tako glede Microsoftovih tehnologij kot tudi glede posameznih poslovnih področij in dejavnosti.

Naslov

Kontakt

Spletna stran

Microsoft Dynamics AX 

Microsoft Dynamics NAV 

Microsoft Dynamics CRM 

3com d.o.o

Naslov:

Mariborska cesta 008/a,

2360 Radlje ob Dravi, Slovenija

Kontakt:

Branko Ferk

Email: branko.ferk@siol.net

Spletna stran

Microsoft Dynamics AX 

Microsoft Dynamics NAV 

Microsoft Dynamics CRM 

ADACTA

Naslov:

Leskoškova 9d,

Ljubljana - Slovenia

Kontakt:

Dejan Blatnik (CRM)

Email: Dejan.Blatnik@adacta.si

Slavko Matej Novak (ERP)

Email: matej.novak@adacta.si

Spletna stran

www.adacta.si

Microsoft Dynamics AX 

Microsoft Dynamics NAV 

Microsoft Dynamics CRM 

Business Solutions

Naslov:

Velika pot 15,

Solkan - Slovenia

Kontakt:

Aloša Gruden

Email: aljosa.gruden@b-s.si

Spletna stran

www.b-s.si

Microsoft Dynamics AX 

Microsoft Dynamics NAV 

Microsoft Dynamics CRM 

INNITO

Naslov:

Kamnikarjeva 66,

Škofljica - Slovenia

Kontakt:

Slavko Habjan

Email: slavko.habjan@innito.si

Spletna stran

www.innito.si

Microsoft Dynamics AX 

Microsoft Dynamics NAV 

Microsoft Dynamics CRM 

IN2 d.o.o.Koper

Naslov:

Šmarska cesta
7c, Koper, 6000 Slovenia

Kontakt:

Email: matej.kosir@in2.si

Spletna stran

www.in2.si

Microsoft Dynamics AX 

Microsoft Dynamics NAV 

Microsoft Dynamics CRM 

NAVIGARIS

Naslov:

Mestni trg 18,

Slovenske Konjice - Slovenia

Kontakt:

Milan Kosi

Email: milan.kosi@navigaris.com

Spletna stran

www.navigaris.si

Microsoft Dynamics AX 

Microsoft Dynamics NAV 

Microsoft Dynamics CRM 

RCL Int. d.o.o

Naslov:

Alešovčeva 50,

Ljubljana - Slovenia

Kontakt:

Andrej Žohar

Email: andrej.Zohar@rcl-group.com

Spletna stran

www.rcl.si

Microsoft Dynamics AX 

Microsoft Dynamics NAV 

Microsoft Dynamics CRM 

TopS-IT d.o.o

Naslov:

Litostrojska 52,

Ljubljana 1000

Kontakt:

Jelena Barjaktarevic

Email: jelena.barjaktarevic@studio-moderna.com

Spletna stran

Microsoft Dynamics AX 

Microsoft Dynamics NAV 

Microsoft Dynamics CRM