Peter Čerešník, generálny riaditeľ Microsoft Slovakia

Nový prístup k informačným technológiám

Cloud computing stal horúcou témou iba v posledných pár rokoch, spoločnosť Microsoft však prevádzkuje niektoré z najznámejších a najväčších cloudových služieb už takmer 15 rokov. Naša súčasná stratégia v oblasti cloud computingu je logickým pokračovaním úsilia vynaloženého počas vývoja webových služieb či .NET modelu v priebehu poslednej dekády.

Táto stránka vás prevedie prehľadom cloudových riešení, ktoré sú dostupné miliónom zákazníkov. Aj vy môžete rozšíriť ich rady a užívať si pocity pohodlia, bezstarostnosti a efektívnosti pri využívaní cloudových služieb na platforme Microsoft.

Peter Čerešník, Generálny riaditeľ, Microsoft Slovakia

Infraštruktúra, aplikácie a správa PC

Ušetrite na infraštrúkture, plaťte iba za skutočnú spotrebu. Navyšujte výpočtový výkon podľa momentálnej potreby, zaistite si prístup k prémiovým edíciám a zjednodušte si licencovanie operačných systémov.

  • Windows Azure
  • Windows Intune

Windows Azure predstavuje flexibilné a známe prostredie pre vytváranie aplikácií a služieb pre cloud. Môžete preto rýchlejšie vstúpiť na trh a lepšie sa prispôsobovať rastúcemu dopytu.

Viac

Microsoft Office 365 Microsoft Office 365

Zjednodušte spôsob, akým vaši zamestnanci komunikujú, zdieľajú poznatky, získavajú prehľad o podniku a vyhľadávajú informácie. Máte možnosť poskytnúť im výkonné prostredie pre práci na počítači, cez telefón aj v prehliadači a vylepšiť tak súčasný aj budúci spôsob ich práce.

play  Video - Vaša mobilná kancelária sa volá Office 365

  • Microsoft Office
  • Exchange Online
  • Sharepoint Online
  • Lync Online

Klientske aplikácie systému Office, ktoré sú zamestnancom známe a nové aplikácie Office Web Apps, ktoré sú transparentne prepojené do prostredia cloud. K dispozícii je flexibilne priebežne platený licenčný model viazaný na užívateľov.

ViacTrial verzia

Privátny Cloud

  • Windows Server 2008 R2 Hyper-V

Technológia privátneho cloudu umožňuje nový, výkonný spôsob zaistenia základných stavebných kameňov vášho podnikania – vašej infraštruktúry a aplikácií. Technológie privátneho cloudu ponúkajú nebývalé možnosti škálovania, zariaďovania, automatizácie a flexibility. Vytvorte si svoj vlastný privátny cloud alebo zvoľte hostované riešenie, a dodajte svojmu podnikaniu silu Cloud Power.

ViacTrial verzia

Microsoft Dynamics

  • MIcrosoft Dynamics

Microsoft Dynamics CRM Online vám pomôže nájsť, získať a udržať zákazníkov. Zároveň vám umožní prehĺbiť vaše vzťahy s obchodnými partnermi prostredníctvom centralizácie zákazníckych a kontaktných informácií v systéme, ktorý sa rýchlo prispôsobí vašim špecifickým požiadavkám a potrebám.

ViacTrial verzia