Vychutnajte si prácu kdekoľvek! Microsoft Slovakia priniesla agentúram Coffee2Go s Office2Go

Publikované: 9. mája 2014

Spoločnosť Microsoft Slovakia v spolupráci s agentúrou Creative Pro priniesla mediálnym, reklamným, digitálnym a PR agentúram netradičnú aktivitu Coffee2Go s Office2Go využívajúc paralelu oboch slovných spojení. Mobilný „Office2Go“ stánok s čerstvou take-away kávou namiešanou profesionálnym baristom precestoval od 24. apríla až do 7. mája viac ako 200 kilometrov.


Spoločnosť tak agentúram ukázala, že podobne ako káva, ktorá sa dá vziať a vychutnať kdekoľvek, aj kancelársky softvér Office 365 je možné plnohodnotne využívať kdekoľvek a kedykoľvek, napríklad aj na cestách. Používateľ tak má neustály online i offline prístup ku svojim dokumentom prostredníctvom „mobilnej kancelárie“ Office 365 a okrem take-away kávy si tak môže vziať prakticky kamkoľvek aj svoju prácu.

Pojazdný ekologický Office2Go stánok bol označený špeciálnym logom Office2Go, nápisom Vaša práca v suchu po celý rok, kdekoľvek a kedykoľvek, Office 365, QR kódom s linkom odkazujúcim na portál www.vsuchu.sk. Dohromady prešiel viac ako 200 kilometrov, pričom namiešaných bolo takmer 1 000 káv, ktoré naštartovali pracovný deň mnohým riaditeľom a kreatívcom.

Spoločnosť Microsoft Slovakia chce touto netradičnou cestou osloviť kľúčových zamestnancov agentúr, ktorí rozhodujú o nákupe IT infraštruktúr. Navyše, kľúčových zamestnancov agentúr pozvala netradičnou formou na júnové raňajky s generálnym riaditeľom spoločnosti Microsoft Slovakia, Markusom Breyerom, kde bude predmetom diskusie predstavenie výhod a riešení produktu Office 365 na zefektívnenie kreatívnej, produkčnej a mediálnej práce.

O Office 365

Office 365 spája známe funkcie a výkon kancelárskeho balíka Office s flexibilitou cloudu. Vďaka balíku Office v cloude máte aplikácie a súbory všade so sebou bez ohľadu na to, či pracujete offline na počítači, online alebo na niektorom zo svojich zariadení. Súbory môžete upravovať v počítači alebo Macu a od konca apríla aj z iPad-u. Z tabletov môžete súbory odosielať e-mailom alebo jednoducho zdieľať poslaním linky. Z telefónu sa môžete pripájať k online stretnutiam. Obsah, ktorý potrebujete, je okamžite k dispozícii odvšadiaľ a je vždy aktuálny.

Viac informácií o produkte Microsoft Office 365 nájdete tu.


Fotogaléria


Viac informácií

Microsoft je registrovaná obchodná značka spoločnosti Microsoft Corp. v USA a/alebo iných krajinách.
Názvy konkrétnych spoločností a produktov, ktoré sa spomínajú v tomto dokumente môžu byť obchodnými značkami príslušných vlastníkov.

Kontakt pre styk s médiami
Zdenka Krížová, Microsoft Slovakia, s.r.o.

Michal Krajčír, AMI Communications
tel.: +421 907 673 554
e-mail: michal.krajcir@amic.sk