Čo je Pinpoint?Home

Pinpoint ponúka jednoduchý spôsob, ako vyhľadať odborníkov v oblasti IT, ktorí poskytujú riešenia pre vaše špecifické firemné a technologické otázky.

Predstavuje oficiálny katalóg partnerov spoločnosti Microsoft, ktorí sú súčasťou programu Microsoft Partner Network (MPN). MPN združuje spoločnosti venujúce sa podnikovým technológiám. Tieto spoločnosti ako partneri predávajú softvérové aplikácie a profesionálne služby založené na ponuke spoločnosti Microsoft. Všetci uvedení partneri majú exkluzívny prístup k informáciám, vrátane školení a k produktom už počas ich vývoja.
Čo sú kompetencie partnerov (v logách), ktoré sú uvedené v profiloch spoločností?

Partneri spoločnosti Microsoft, ktorí sú súčasťou prísneho certifikačného programu Microsoft Partner Network (MPN), získavajú osvedčenia o kompetencii. Tieto kompetencie sú uvedené v profiloch spoločností a v záznamoch aplikácií a služieb. Tieto firmy sa musia do jednotlivých kompetencií kvalifikovať, t.j. musia okrem iného zamestnávať certifikovaných odborníkov na Microsoft technológie a preukázať svoju odbornosť v úspešne realizovaných projektoch ešte pred ich získaním tak, aby boli schopné plne uspokojiť požiadavky zákazníkov. Pozrite si úplný zoznam kompetencií v rámci programu MPN.Teraz, keď už máme stručný prehľad o tom, čo Pinpoint ponúka, môžme začať využívať jeho služby a hladať presne to, čo hľadáme.
Aby sme Vám uľahčili prácu, pripravili sme pre Vás rôzne druhy vyhľadávania a to: