Ilustrácie: Elektronické bulletiny

Spoločnosť Microsoft vám ponúka zadarmo k odberu niekoľko druhov elektronických bulletinov.

Novinky zo sveta WindowsPC

Elektronický bulletin, ktorý vám pomôže žiť váš digitálny život naplno. Každý mesiac vám prináša informácie, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v aktuálnej ponuke tých najmodernejších PC s populárnym operačným systémom Windows 7. Tie najnovšie nájdete vždy prehľadne usporiadané na portáli www.windowspc.sk. Navyše pravidelne upozorňuje na výhodné ponuky a akcie na rôzne produkty – či už softvér alebo hardvér od spoločnosti Microsoft.

Microsoft MSDN Bulletin

Pre našich vývojárov, softvérových architektov a IT odborníkov je pripravovaý lokálny e-mailový bulletin o architektúre a vývoji aplikácií. Vychádza v elektronickej forme raz za mesiac v slovenskom jazyku ako lokálny MSDN Newsletter.

Partnerské noviny

Mesačník určený partnerom spoločnosti Microsoft s novinkami a dôležitými akciami, ktoré nezávislým predajcom počítačov a poradcom umožnia využiť obchodné príležitosti, produkty, školenia a zdroje spoločnosti Microsoft. Súčasťou tohto bulletinu je i sekcia obsahujúca niekdajší Microsoft OEM System Builder Bulletin.

Bulletin pre vývojárske spoločnosti

Zaregistrujte sa k odberu elektronického Bulletinu pre vývojárske spoločnosti, ktorý prináša informácie určené pre nezávislých vývojárov softvéru.

TechNet Flash v češtine (CZ)

Zaregistrujte sa k odberu českej verzie bulletinu TechNet Flash. Tento bulletin s podtitulom „Správy o bezpečnosti a správe IS“ budú prinášať informácie o dostupnom softvéri, nástrojoch, webcastoch, bezpečnostných záplatách, ale aj o aktuálnych témach ako sú spyware či deployment. Bulletin je určený IT odborníkom.