Kliknutím sem nainštalujte doplnok Silverlight*
Slovenská republikaZmeniť|Všetky lokality spoločnosti Microsoft
Windows
*
SQL Server 2008
Microsoft Hlavná stránka|Microsoft Servery
*Domov*
*
*Informácie o produkte*
*
*Riešenia*
*
*Vyskúšajte*
*
*Ako nakúpiť*
*
*Partneri*
*
*Materiály*
*
*Komunita*

Porovnanie produktu SQL Server a Oracle Database 11G

POROVNANIE SQL SERVER 2008 S ORACLE DATABASE 11GSQL SERVERORACLE
1.

Výkon a škálovateľnosť

SQL Server 2008 R2 bol navrhnutý na prevádzku kritických obchodných aplikácií a svojim výkonom a škálovateľnosťou uspokojí aj najnáročnejších podnikových zákazníkov.
Zistite viac (US)

2.

Business Intelligence

SQL Server 2008 R2 predstavuje škálovateľnú BI platformu, ktorá ponúka bohaté analytické, reportovacie a Data Warehouse funkcie. Jednoduché nasadenie umožní používateľom okamžite robiť a zdieľať kvalifikované rozhodnutia.
Zistite viac (US)

3.

Náklady na vlastníctvo

Ponuka edícií SQL Server je veľmi jednoduchá a transparentná, zatiaľ čo Oracle vyžaduje dodatočné licenčné náklady za prídavné technológie a vysoké náklady za podporu a údržbu.
Zistite viac (US)

4.

Široký partnerský ekosystém spoločnosti Microsoft

Najširšia partnerská sieť na IT trhu pomáha s implementáciou riešení, ktoré riešia najnáročnejšie potreby zákazníkov pri zachovaní minimálnych nákladov.
Zistite viac (US)

5.

Integrácia s Microsoft Office

Hladká spolupráca SQL Servera s produktami Microsoft Office a SharePoint Server prináša významnú synergiu a výrazne prispieva k zvýšeniu produktivity používateľov.
Zistite viac (US)

6.

Bezpečnosť

Pokrokové bezpečnostné prvky ako napr. enkrypcia, transparentný audit, centrálna správa kľúčov predstavujú špičku technológií vo svojej kategórii. Sú súčasťou edície SQL Server Enteprise, zatiaľ čo Oracle za ne účtuje extra poplatky.
Zistite viac (US)

SQL Server 2008 R2 Enterprise ponúka zabudovanú funkcionalitu ako napr. Business Intelligence, bezpečnosť, reporting a analytické služby bez nutnosti ďalších poplatkov, kým Oracle za tieto služby účtuje extra poplatky.

Naviac Microsoft znižuje celkové náklady na vlastníctvo (TCO) integráciou s produktami rodiny Microsoft Office a ponúka prístup k najširšiemu okruhu partnerov na trhu.


Porovnanie

Zdroje pre IT profesionálov

Zdroje pre IT profesionálov

SQL Server 2008 (US)

Zdroje pre vývojárov

Zdroje pre vývojárov

SQL Server 2008 (US)

 

©2018 Microsoft Corporation. Všetky práva vyhradené. Kontaktujte nás |Podmienky používania |Ochranné známky |Zásady ochrany osobných údajov
Microsoft