*
Microsoft Windows Server 2008 R2

Študijné materiály

Tieto prepojenia vám pomôžu získať schopnosti a znalosti potrebné pre úspešnú prácu so systémom Windows Server 2008:

Microsoft Learning: Windows Server 2008

Pripravte sa na inováciu na Windows Server 2008 prostredníctvom školiaceho portálu Microsoft Learning Portal pre Windows Server 2008 (US).

Webové vysielania webcast a podcast k systému Windows Server 2008

90-minútové webové vysielania na tému Windows Server 2008 vás zoznámia s výhodami, ktoré vašej organizácii môžu ponúknuť zlepšenia v systéme Windows Server 2008. Webové vysielania môžete sledovať v priamom prenose alebo si ich prevziať a prehrať, až vám to bude vyhovovať. Môžete si taktiež prehrať alebo prevziať zvukové vysielania podcast TechNet do svojho obľúbeného softvéru alebo mobilného zariadenia. Vysielania podcast sú zdarma a nevyžadujú žiadnu registráciu – stačí na ne kliknúť a ihneď si môžete vypočuť informácie o produkte Windows Server 2008.

Certifikačné programy k systému Windows Server 2008

Ak získate certifikáciu na systém Windows Server 2008, pomôžete svojej organizácii využívať pokročilú serverovú technológiu, ktorá môže zvýšiť flexibilitu serverovej infraštruktúry a prispieť k úsporám času aj nákladov. Odborníci certifikovaní na systém Windows Server 2003 môžu zatiaľ využiť prechodovú certifikáciu. Čoskoro po uvedení produktu Windows Server 2008 na trh budú k dispozícii úplné certifikačné požiadavky.

Informácie o plánovaných pravidlách certifikácie na systém Windows Server 2008 vrátane nových certifikačných titulov, časového harmonogramu a certifikačných požiadaviek pre prechod zo systému Windows Server 2003:

K certifikácii na systém Windows Server 2008 sa môžete priblížiť aj školením na certifikáciu MCSA alebo MCSE na Windows Server 2003 (US). Špecialisti certifikovaní na systém Windows Server 2003 budú mať najjednoduchšie požiadavky pre certifikáciu na Windows Server 2008.

Zoznámenie sa s novými certifikáciami spoločnosti Microsoft (US)

Študijné materiály pre certifikáciu na systém Windows Server 2008

Nasledujúce školiace materiály vám pomôžu začať s prípravou na certifikáciu na systém Windows Server 2008:

Ďalšie informácie o materiáloch pre prípravu na certifikáciu z nakladateľstva Microsoft Press (US).

Technické zdroje