*
Microsoft Windows Server 2008 R2

Dokumentácia k produktu

Potrebujete pripraviť a naplánovať nasadenie, údržbu alebo podporu systému Windows Server 2008? Nasledujúce informácie vám túto úlohu významne uľahčia:

Technické materiály

 • Technická knižnica pre systém Windows Server 2008 (US)
  Technická knižnica pre systém Windows Server 2008 na lokalite Microsoft TechNet predstavuje vyčerpávajúci zdroj informácií a technickej dokumentácie súvisiaci s produktom Windows Server 2008.
 • Príručka pre recenzentov systému Windows Server 2008 (US)
  Príručka pre recenzentov systému Windows Server 2008 obsahuje úplný technický prehľad noviniek a funkcií v systéme Windows Server 2008 a popis jednotlivých spôsobov nasadenia.
 • Funkčné zmeny, ktorými sa líšia systémy Windows Server 2003 s aktualizáciou SP1 a Windows Server 2008 (US)
  Spoločnosť Microsoft zaradila do systému Windows Server 2008 množstvo nových funkcií a technológií, ktoré neboli v systéme Windows Server 2003 s aktualizáciou Service Pack 1 (SP1) k dispozícii. Tu nájdete informácie o týchto nových funkciách a technológiách, ktoré môžu ovplyvniť, ako budete systém Windows Server 2008 používať.
 • Požiadavky produktu Windows Server 2008 na systém (US)
  Minimálne požiadavky na procesor, pamäť, miesto na disku a ďalší hardvér, ktorý je nutný pre používanie systému Windows Server 2008
 • TechNet TechCenter: Windows Server 2008 (US)
  Využite podrobné referenčné materiály na lokalite Windows Server 2008 TechCenter, ktoré vám pomôžu s nasadením systému Windows Server 2008. Dozviete sa, ako je možné pomocou konzoly Správca servera inštalovať roly servera, spravovať na serveri informácie o identitách a systéme, zobraziť stav servera, zisťovať chyby v konfigurácii rolí a spravovať roly, ktoré sú na serveri nainštalované.
 • TechNet Virtual Lab: Windows Server 2008 (US)
  V týchto virtuálnych praktických cvičeniach budete mať možnosť vyskúšať si nové a vylepšené funkcie systému Windows Server 2008, medzi ktoré patria správa, ochrana siete a vylepšenia Terminálovej služby.
 • Fóra na webovej lokalite TechNet: Windows Server 2008 (US)
  Máte konkrétnu otázku týkajúcu sa produktu Windows Server 2008? Ak ju odošlete do niektorého z fór venovaných systému Windows Server 2008 na lokalite TechNet, dostanete odpoveď od odborníka na tento produkt.
 • Konferencie a webové vysielania venované systému Windows Server 2008 (US)
  Webové vysielania na tému Windows Server 2008 vás zoznámia s výhodami, ktoré môžu priniesť zlepšenia v systéme Windows Server 2008 aj vašej organizácii. Prehrajte si alebo prevezmite zvukové vysielania podcast do svojho obľúbeného softvéru alebo mobilného zariadenia. Môžete sa taktiež zúčastniť živých online diskusií v konverzačných miestnostiach.

Knihy

Nakladateľstvo Microsoft Press ponúka knihy a školiace materiály, ktoré vám pomôžu navrhovať, nasadzovať, spravovať a optimalizovať softvér Windows Server 2008 aj súvisiace služby a poskytovať k nim vo vašej organizácii technickú podporu:

Knihy o ďalších súvisiacich produktoch spoločnosti Microsoft:
Knihy nakladateľstva Microsoft Press venované produktom z radu Microsoft Windows Server (US)

Balíky Resource Kit

Balíky Resource Kit z nakladateľstva Microsoft Press obsahujú technické referenčné informácie, nenahraditeľné nástroje, rady pre inštaláciu a hromadné nasadenie, sprievodcov plánovaním a stratégie upgradu. Užitočné kontrolné zoznamy a karty s tipmi vysvetľujú, ako naplánovať, otestovať a pripraviť nasadenie systému Windows Server 2008:

Balíky Resource Kit z nakladateľstva Microsoft Press venované ďalším súvisiacim produktom spoločnosti Microsoft:
Balíky Resource Kit z nakladateľstva Microsoft Press (US)

Technické zdroje