*
Microsoft Windows Server 2008 R2

Riešenia pre malé firmy

Windows Essential Business Server: Riešenie „všetko v jednom“

Vlastníci malých firiem nemávajú čas a prostriedky nazvyš. Našťastie im môže pomôcť Windows Small Business Server (SBS). Windows Small Business Server je ocenené softvérové riešenie navrhnuté tak, aby malým firmám chránilo dáta, pomáhalo im dokázať viac pri nižších nákladoch a umožňovalo byť neustále v kontakte so zákazníkmi. Systém SBS prináša aj do malých firiem mnoho funkcií obvyklých vo veľkých podnikoch: e-mail, pripojenie k Internetu, interná sieť WWW, vzdialený prístup, podporu mobilných zariadení, zdieľanie súborov a tlačiarní, zálohovanie a obnovenie dát. To všetko je integrované do jedného cenovo dostupného riešenia.

 

 

Naučte sa, ako zvýšiť produktivitu a ušetriť čas a peniaze pomocou produktu Windows Small Business Server.

 

Potrebuje vaša firma server? (US)
Tento sprievodca vysvetľuje všetky výhody, ktoré vám server môže priniesť. Sprievodca je k dispozícii na prevzatie zdarma.

Ako vám systém SBS 2003 pomôže v podnikaní: Prehliadka funkcií (US)
V interaktívnej prehliadke systému SBS sa zoznámite s tým, ako systém chráni vaše firemné dáta, zvyšuje produktivitu a zlepšuje komunikáciu so zákazníkmi. Sprievodca v aplikácii Microsoft PowerPoint taktiež popisuje, ako systém SBS podporuje vzdialenú prácu a jednoduchý kontakt so spolupracovníkmi.

Vyskúšanie systému Windows Small Business Server (US)
Vyskúšajte si, ako SBS skutočne funguje. Nie je nutné preberať žiadny softvér. Webová lokalita Vyskúšanie systému SBS obsahuje videá a ukážky umožňujúce vyskúšať si niektoré z mnohých výhod systému Windows Small Business Server. Presvedčte sa, že SBS dokáže chrániť firemné informácie, zvýšiť produktivitu a udržať spojenie so zákazníkmi.