Falas

Përshkrimi

Bisedoni dhe të luajë me këtë ketri vogël pak! Ai i përgjigjet me zërin e tij qesharake dhe reagon ndaj asaj që ju thoni apo touch tuaj. Ky ketër kurioz pak është ende një fëmijë dhe si çdo fëmijë ai është një fëmijë apo i shqetësuar dhe gjithmonë i pëlqen për të zbuluar gjëra të reja. Ju do të shihni atë duke luftuar me matematikë-të duke u përpjekur për të mësuar se si për të numëruar, kandidon për një rrotë lloj brejtësi për të qëndruar të arsyeshme, duke marrë një dush nuk donte medoemos në një ujë të shkumës, fishkëllimë, duke kënduar, duke kërcyer rreth, duke luajtur me një tullumbace të kuqe dhe shumë më tepër Kaloni ca kohë me këtë ketri cute pak dhe aktivitetet e tij zbavitës. Features: - Të cilësisë së lartë 3D graphics - Ndërveprimi Best zë - Piano me ketri kënduar - Kids bojë: mjet Super i këndshëm për të nxjerrë foto me majë e gishtit tuaj. Zbuloni artist në ju! - Shumë animacione të ndryshme - - - Games: - - - - Nokaut kanaçe: Kjo është një lojë e thjeshtë por shumë problematike. Qëllimi në grumbull e kanaçe dhe t'i hedhin poshtë me topa të ofruara. Goditi poshtë kanaçe shpërthimet për të shkatërruar të gjithë grumbull me një hit. E gjelbër mund të ju ofron me një top shtesë. Përdorni sa më pak të hedh si ju mund të për të vendosur një rekord të ri. - Hit Target: Në këtë lojë ju thjesht do të duhet të jetë si e saktë të jetë e mundur që të përpiqen dhe të goditur në qendër të objektivave të ndryshme me topa ngjyra Velcro. Thjesht të synojnë me kujdes në objektiv, të kalibruar fuqinë tuaj dhe xhiruar. Kjo është një app lirë, në qoftë se ju pëlqen kjo ju lutem rate it me pesë yje në dyqan app.

Pamjet e çastit

Njerëzit pëlqejnë edhe

Informacione shtesë

Publikuar nga

Kaufcom

Zhvilluar nga

Kaufcom

Data e publikimit

10.2.2015

Madhësia e përafërt

103,74 MB

Klasifikimi sipas moshës

Për 3 vjeç e lart


Ky aplikacion mund

Përdorimi i mikrofonit tënd
Microsoft.storeFilter.core.notSupported_8wekyb3d8bbwe
Qasja në lidhjen tënde të internetit
Qasja në lidhjen tënde të internetit dhe veprimi si server.
Qasja në rrjetet e tua të shtëpisë ose të punës

Instalimi

Merre këtë aplikacion kur të kesh hyrë në llogarinë tënde të Microsoft dhe instaloje në deri në dhjetë pajisje me Windows 10.

Qasshmëria

Zhvilluesi i produktit beson se ky produkt përmbush kërkesat për qasshmërinë, duke e bërë më të lehtë përdorimin e tij për të gjithë.

Gjuha e mbështetur

Afrikaans (Suid-Afrika)
العربية (المملكة العربية السعودية)
Azərbaycan (Azərbaycan)
Беларуская (Беларусь)
Български (България)
Català (Català)
Čeština (Česko)
Dansk (Danmark)
Deutsch (Deutschland)
Ελληνικά (Ελλάδα)
English (United Kingdom)
English (United States)
Español (España, Alfabetización Internacional)
Español (México)
Eesti (Eesti)
Euskara (Euskara)
فارسی (ایران)
Suomi (Suomi)
Filipino (Pilipinas)
Français (France)
Galego (Galego)
Hausa (Najeriya)
עברית (ישראל)
हिन्दी (भारत)
Hrvatski (Hrvatska)
Magyar (Magyarország)
Indonesia (Indonesia)
Italiano (Italia)
日本語 (日本)
Қазақ Тілі (Қазақстан)
한국어(대한민국)
Lietuvių (Lietuva)
Latviešu (Latvija)
Македонски (Северна Македонија)
Melayu (Malaysia)
Norsk Bokmål (Norge)
Nederlands (Nederland)
Polski (Polska)
Português (Brasil)
Português (Portugal)
Română (România)
Русский (Россия)
Slovenčina (Slovensko)
Slovenščina (Slovenija)
Shqip (Shqipëri)
sr-latn-cs
Svenska (Sverige)
ไทย (ไทย)
Türkçe (Türkiye)
Українська (Україна)
O‘Zbek (Oʻzbekiston)
Tiếng Việt (Việt Nam)
中文(中国)
中文(台灣)Raportoje këtë produkt

Hyr për ta raportuar këtë lojë te Microsoft
Raporto këtë produkt për përmbajtje të paligjshme

Përjashtimi ligjor

Ky shitës ka vërtetuar se do të ofrojë vetëm produkte ose shërbime që përputhen me të gjitha ligjet në fuqi.