Ana içeriğe atla
MICROSOFT TEKNOLOJİ ZİRVESİ 2019

MICROSOFT TEKNOLOJİ ZİRVESİ 2019

7 Mart 2019, 8:30-18:00
Haliç Kongre Merkezi


Hoşgeldiniz

Bu yıl 6.sını gerçekleştireceğimiz Microsoft Teknoloji Zirvesi, 7 Mart 2019'da sizlerle buluşmaya hazırlanıyor!

Her sene 2000’i aşkın ziyaretçiyi ağırladığımız Zirve’de dünyadan ve Türkiye’den müşteri başarı hikayeleri, sürpriz misafir konuşmacılar, Microsoft ve iş ortakları sunumları ve uçtan uca bulut tabanlı akıllı iş çözümleri katılımcılar ile buluşacak. Bu yıl da katılımcılarımıza Dijital Dönüşüm, Siber Güvenlik ve Yeni Nesil Teknolojiler (Yapay Zeka, Blockchain, Sanal Gerçeklik, vs) ile buluştururken Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi aracılığıyla bu teknolojileri deneyimleme fırsatı da sunacağız.

Türkiye’deki büyük ve orta ölçekli firmaları hedefleyen C-level yönetici katılımı, iş karar vericileri ve BT profesyonelleri ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağınız Microsoft Teknoloji Zirvesi'ni, ajandalarınıza 7 Mart perşembe günü için şimdiden kaydedin!

Elinde surface ile mağazada raflara bakan bir kadın

Perakende Sektörü

Tablet tutan bir işçi

Üretim Sektörü

Bankada çalışan bir kadın

Finans Sektörü

Masa üzerinde bir bilgisayar

Dijital İşyeri ve Siber Güvenlik

Çiftlik

Yapay Zeka ve Veri Teknolojileri

Veri merkezinde yürüyen bir adam

Uygulama Geliştirme ve Altyapı Teknolojileri

Surface Hub üzerinde sunum yapan bir kadın

Akıllı İş Uygulamaları


Konuşmacılar

Ali Fuat Erbil

Ali Fuat Erbil

Garanti Bankası, CEO

Serdar Kuzuloğlu

Serdar Kuzuloğlu

Teknoloji ve Trend Yazarı

Dr. Eng. M. Sani Şener

Dr. Eng. M. Sani Şener

TAV Havalimanları Holding, CEO

Haydar Yenigün

Haydar Yenigün

Ford Otosan, CEO


Ajanda

Ajanda detayları daha sonra paylaşılacaktır.


2018 videosunu izleyin


Başlıklar

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019’da ele alınacak konular hakkında daha fazla bilgi edinin

Konferans odasında toplantı yapan büyük bir grup

Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi

Yapay zekadan nesnelerin internetine, sanal gerçeklikten makina öğrenimine kadar en yeni teknolojileri deneyimleyebileceğiniz Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi’ni mutlaka ziyaret edin ve teknolojinin gücüyle işinizi nasıl güçlendirebileceğinizi öğrenin.

Ofis binasında bir masada oturup dizüstü bilgisayarından çalışan bir adam

Dijital İş Yeri

Dördüncü endüstriyel devrim gerçek bir dijital dönüşüm üzerine inşa ediliyor. Bu dönüşüm, gücünü ve hızını, azalan teknoloji maliyetleri ve şirketlerin büyüme ivmesinden alıyor. Dijital dönüşümün başarılı olması için insan odaklı olması gerektiğine inanıyoruz. Kurum içindeki dönüşüm yolculuğu için tasarladığımız platformun adı Microsoft 365. Günümüz artan iş ihtiyaçlarına cevap veren, birlikte çalışmayı destekleyen, modern ve güvenli bir iş ortamı sağlayan Microsoft 365, büyük ölçekli kurumlardan kobilere kadar farklı ölçekteki firmalar için tasarlanmıştır.

Microsoft Teknoloji Merkezi

Microsoft Technology Center

Bugünün dünyasında rekabette öne geçmek hayal etmeyi, yenilikleri ve her zaman hızlı olmayı gerektirir. Dijital dönüşüm yolculuğunuzda sizin yanınızda olmak için dünya çapında Microsoft Teknoloji Merkezleri’miz bulunuyor. Tek bir yerde doğru insanları, süreçleri ve ortakları bir araya getiriyoruz. Yapay zekadan buluta, sanal gerçeklikten makine öğrenimine kadar en yeni teknolojileri keşfetmek için İstanbul’da faaliyet göstermeye başlayan Microsoft Teknoloji Merkezi’mizin Microsoft Teknoloji Zirvesi içindeki standını ziyaret edin. Geleceğiniz için buradayız.

Toplantı odasında genel müdürün sunumunu dinleyen bir ekip

Sektörel Çözümler Demo Alanı

Uluslararası bakış açımız kadar önem taşıyan sektörel tecrübemizle müşterilerimizin yanındayız. Sektörünüzü seçin ve ihtiyaçlarınızı ele alalım. Farklı sektörlerde görülen temel eğilimleri, dünya ve Türkiye pazarına yönelik teknolojik gelişmeleri ve iş çözümlerini sektörün güncel durumu ile birlikte değerlendireceğiz. Sizleri de Sektörel Çözümler Demo Alanımıza bekliyoruz.


Sponsorlarımız ve İş Ortaklarımızı Tanıyın

Ana Sponsor

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

Gümüş Sponsorlar

Çanta Sponsoru

Mobil Uygulama Sponsoru