Skip to main content

Microsoft dla Partnerów

trzy osoby rozmawiają w korytarzu

Kontakty

Zapraszamy do kontaktu z Autoryzowanymi Dystrybutorami oraz Partnerami SAM

use the arrow keys to navigate through the pivots and tab to focus on focusable content inside a pivot section
  • Open
  • SPLA
  • MPSA, EA (Enterprise Agreement)
  • OEM, FPP, ESD
  • SAM Partners
OEM
Nazwa Firmy Osoba kontaktowa Numer telefonu Adres e-mail Dedykowana
Strona internetowa
AB S.A.Karolina Pankiewicz
Cloud Product Manager
+48 713 937 737
+48 601 708 561
karolina.pankiewicz@ab.plhttps://partner.cloudservices4u.com/
ABC Data S.A.Mateusz Trzciński
Cloud Business Development Manager
+48 691190940
+48 22 2757216
Mateusz.Trzcinski@abcdata.euhttp://www.abcdata.eu
http://interlink.abcdata.eu/
ALSO Polska Sp. z o.o.Jolanta Anders
Business Development Manager
+48 22 379 84 45
+48 505 191 198
jolanta.anders@also.comhttp://www.alsopolska.pl
APN Promise S.A.Małgorzata Domańska-Skrok
Director CSP/SPLA Department
+48 607 819 997Malgorzata.Domanska-Skrok@promise.plhttp://www.all4cloud.pl
Arrow ECS Sp. z o.o.Agnieszka Krawczuk
Services Business Development Manager
+48 665 051 543agnieszka.krawczuk@arrow.comhttp://www.arrowecs.pl/arrow-sphere
COMPAREX Poland Sp. z o.oZbigniew Borgosz
Board Member
+48 513 008 502zbigniew.Borgosz@comparex.plhttps://www.comparexcloudcenter.com
Ingram Micro Sp. z o.o.Marcin Makowiecki
Sales and IM Cloud Executive
+48 609 770 980Marcin.Makowiecki@ingrammicro.com https://pl.ingrammicro.eu/
Tech Data Polska Sp. z o.o.Dorota Wysocka
Kierownik ds. Rozwoju Biznesu Cloud
+48 695 131 159Dorota.Wysocka@techdata.comhttp://www.techdata.pl/cloud